736 266 226 info@okna-tanvald.cz

Menu
Systém Inoutic Prestige


N

Nadčasový design profilového systému Inoutic Prestige se spojuje s vysokou funkčností nejnovějších stavebních technologií pro konstrukci oken. Tento šestikomorový systém se stavební hloubkou 76 mm, je vhodný pro všechny typy staveb a rekonstrukcí.

Plastová okna vyrobena z profilového systému Inoutic Prestige německé výroby, díky své jedinečné šestikomorové konstrukci a stavební hloubce 76mm dosahují mimořádných tepelně-izolačních parametrů. Profilový systém Inoutic Prestige umožňuje použití nejrůznějších typů izolačních dvojskel a trojskel, která zvýší teplené úspory či zlepší zvukovou izolaci a bezpečnost. Umožňuje provedení jak v klasickém AD (dvě těsnění), tak i nadstandardním MD (tři těsnění) provedení, které rozhodně doporučujeme!


K výrobě profilů Inoutic Prestige jsou použity výhradně prvomateriály s UV stabilizátory na bázi vápníku a zinku, to zaručuje plastovým oknům a dveřím mimořádně dlouhou životnost při stále stejné kvalitě. Díky použití Ca/Zn stabilizátorů jsou plastová okna šetrná k životnímu prostředí a splňují nejpřísnější hygienické normy. Unikátní technologií výroby je docíleno mimořádně hladkého povrchu profilů, což zaručuje odolnost všem povětrnostním vlivům a velice snadnou údržbu a čištění. Profil Inoutic Prestige nabízí elegantní design včetně 3 variant křídel – rovné křídlo i 2 varianty předsazeného křídla (zaoblené a hranaté). Samozřejmostí je široká nabídka barevných dekorů.

Deceuninck dále nabízí variantu okenního profilu Inoutic Prestige certifikovanou pro pasivní domy. Díky větší stavební hloubce 96 milimetrů se tepelná propustnost okenního rámu ve variantě s předsazeným křídlem pohybuje pod hranicí 0,8 W/m2.K, a to i bez vypěněných komor. Široká škála doplňků a variant okenního profilu Inoutic Prestige umožňuje téměř neomezené konstrukční i designové řešení projektu vašeho domu nebo bytu!

Vlastnosti profilu plastových oken Inoutic Prestige

  • – stavební hloubka 76mm
  • – tepelná izolace – Uf = 1,1W/m2.K
  • – možno 3 celoobvodová těsnění
  • – varianta pro nízkoenergetické domy s vypěněnými komorami – Uf = 0,9W/m2.K; Uw = 0,74W/m2.K
  • – možnost použití trojskla o tloušťce až 44 mm
  • – zvuková izolace – Rw 32 až 47 dB (dle použitého skla)
  • – vysoce zabezpečené proti vloupání