736 266 226 info@okna-tanvald.cz

Menu

Okenní parapety

Vnitřní i venkovní parapety zaručující vysokou odolnost proti poškození a zároveň vynikají nízkou hmotností


K

Kvalitní, odolné a snadno omyvatelné parapety jsou nezbytným doplňkem každého okna. V naší nabídce najdete okenní parapety vnitřní i vnější v různých barevných kombinacích. Vhodné parapety jsou stylovým detailem, který dotvoří vzhled celého vašeho domu.

Okenní parapety vnitřní i vnější jsou vyrobeny z kvalitních moderních materiálů, které zaručují vysokou odolnost proti poškození a zároveň vynikají nízkou hmotností. Povrchová vrstva plastových parapetů umožňuje velmi snadnou omyvatelnost a údržbu. Díky ní jsou parapety chráněny proti slunečnímu záření a odolávají UV paprskům.

Zajistíme výrobu, prodej i montáž parapetů v Liberci, Jablonci, Smržovce, Tanvaldu a spádové oblasti. Přijedeme, vyměříme, vyrobíme a smontujeme!


Soubory ke stažení:

Vnitřní i venkovní parapety jsou praktickou součástí všech plastových oken, která navíc dotvoří konečný vzhled vašeho bytu. Naše společnost nabízí okenní parapety různých rozměrů, materiálů i barev. Vybrat si můžete typ, který bude přesně ladit se stylem plastových oken i celého domu nebo bytu. Parapety jsou navíc recyklovatelné a nezatěžují tak životní prostředí.

Vnitřní parapety

Komůrkový profil pro vnitřní okenní parapety je vyroben z tvrdého PVC a vybaveny otěruvzdornou ochrannou fólií, která zvyšuje jejich odolnost proti poškrábání, slunečnímu a tepelnému záření. Dále jsou opatřeny povrchovou vrstvou odolnou proti působení vlhkosti. Kvalitní komůrkový profil našich parapetů je samozhášivý.Okenní parapety jsou k dostání v těchto rozměrech: šířka od 150 do 600 mm, tloušťka 20 mm, podhledová výška 40 mm.

V nabídce najdete vnitřní okenní parapety v různých barevných kombinacích – v základní bílé barvě a dále v barvě hliníku, kararské šedé, zlatého dubu, rustikálního zlatého dubu nebo v provedení třešeň či buk.

 

Venkovní parapety

 

Venkovní hliníkové parapety jsou vyráběné v šířkách 50 – 400 m s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Šířka od 50 do 60 mm, barvy – bílá, hnědá, bronz.