736 266 226 info@okna-tanvald.cz

Menu

Plastová okna

Plastová okna - výroba, montáž i servis


V

Vynikající tepelná a zvuková izolace, vysoká míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše plastová okna. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty, proč zvolit plastová okna z naší nabídky. Okna a dveře vyrábíme v licenci firmy Deceuninck, která je díky svým profilům jedničkou na trhu.

Vše zaměříme, vykalkulujeme cenu a zajistíme montáž a výrobu. Plastová okna Vám přijedeme osobně namontovat pro okolí Liberec, Jablonec, Tanvald, Smržovka, Harrachov atd. Jsme oficiálním partnerem Innoutic Group.


Systém Inoutic Arcade

Ověřená klasika pro věchny standardní požadavky. Pětikomorový systém Arcade se stavební hloubkou 71 mm je ekonomicky nejlevnějším profilovým systémem Inoutic. Prověřený, kvalitní a spolehlivý okenní profil s příznivým poměrem cena/výkon odpovídá standardním požadavkům současného bydlení na plastová okna.

Systém Inoutic Prestige

Šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 až 96 mm je zhotoven ze stabilizovaného, tvrdého PVC. Jde o profil pro opravdu náročné zákazníky v provedení se středovým těsněním. Nabízeny jsou tři varianty tvaru křídla a speciální varianta pro pasivní domy. Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.

Systém Inoutic Eforte

Prémiový okenní profil budoucnosti s vestavnou hloubkou 84 mm, který nepřipouští kompromisy z hlediska kvality a tepelné izolace a díky jedinečným hodnotám tepelné izolace rámu je špičkou na trhu!


Proč plastová okna a dveře od Deceuninck

Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i vysoce kvalitní plastová okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu.

Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je rezistentní proti mechanickému poškození. Plastové profily jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům. V naší nabídce najdete profilové systémy které spojuje kvalita a odolnost materiálu