736 266 226 info@okna-tanvald.cz

Menu

Plastové dveře

Vnitřní i venkovní dveře, dveřní plastové výplně


N

Nabízíme Vám mnoho typů plastových dveří v provedení „příčkovaném“ nebo s dveřní výplní. Na výběr je několik sérií a mnoho barevných provedení. Ke vstupním dveřím dodáváme bezpečnostní kliky, koule, madla, tříbodové bezpečnostní zámky, seřizovatelné závěsy a mnoho doplňků.

Příčkované vstupní dveře

Jedná se o cenově příznivé provedení vstupních dveří, které lze vyrobit v mnoha barevných variantách. Do křídla dveří jsou při výrobě vkládány vodorovně i svisle příčky (dle požadavku zákazníka). Vzniklé plochy jsou zalištovány izolačním sklem nebo hladkou výplní s XPS izolací. Skla a výplně lze libovolně kombinovat.

Sháníte plastové dveře ať už vchodové, vnitřní či balkónové? Rádi k Vám přijedeme, jste-li z okolí Jablonce, Liberce a spádové oblasti, navštívíme Vás, zaměříme, spočítáme cenu a zajistíme kompletní montáž na míru.


Dveřní plastové výplně

Dveřní výplně se vyrábějí z různých materiálů, různými technologiemi a samozřejmě v různých vzhledových provedeních. Výplně jsou dodávány výrobci plastových dveří, který je následně instaluje do vyrobených křídel a rámů. Skládají se z povrchových desek, jádra, prosklení a případně jsou osazeny doplňky, jako dopisní vhoz, klepadlo, či kukátko. Výběru materiálu povrchových desek a jádra byste měli věnovat zvýšenou pozornost a vyžádat si veškeré informace o technických a uživatelských možnostech té které dveřní výplně.


Fotogalerie plastových dveří z posledních realizací: